• Live Your Life

    Объявление

    Новости
    Новости Блокировки на сервисе.
    Скрипты WYSI - визуальный редактор сообщений. Тестирование.
    Скрипты Обновление скрипта HTML с доступом по группам
    Сервис Проблема с загрузкой форумов и необходимость оптимизации.
    Сервис Проблема с оплатой кредитов и смена платежного сервиса.
    Сервис Появился поиск по наградам.
    Сервис Сбой в работе уведомлений.
    Сервис Несколько обновлений Forum-Top.ru + адрес техподдержки rusff.
    Сервис Небольшой сбой forumupload.ru.
    Сервис Проблемы с платными услугами и профилем.
    Форум Максимальное количество заявок в поиске персонала.
    Интересное
    НеТеролевые Подкаст НеТеРолевые. Новости. Еще одни.

    Информация о пользователе

    Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



    Moye Misto

    Сообщений 41 страница 60 из 63

    1

    Логотип.
    https://forumupload.ru/uploads/000b/09/4f/18244/t602698.png
    Адрес форума: http://mistoua.f-rpg.me/
    Официальное название: Моє Місто
    Дата открытия: 16.11.2022
    Жанр: кроссплатформа
    Организация игровой зоны: эпизодическая
    Краткое описание: Наш кроссовер — это олицетворение городка, где улицы становятся прекрасными променадами волшебных миров из средневековья и фэнтези, а параллельные улицы - утопают в сай-фае или романтике, темные переулки представляют собой кровавые триллеры и ужасы, а парки с лугами - сказками из самого детства. Здесь найдется место для любой роли, даже авторской, и любого фандома. Особенностью форума является то, что он переведен на украинский язык и общение происходит на нем, НО посты принимаются на ЛЮБОМ языке - украинский, русский, белорусский, крымскотатарский, английский - наш форум открыт для всех гостей с разных сторонок мира и ждет вас в гости!
    Ссылка на взаимную рекламу:  (Нужна ссылка именно с ВАШЕГО форума) http://mistoua.f-rpg.me/viewtopic.php?id=43#p567

    +8

    41

    W A N T E D


    Северус Снейп

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/89/950187.png

    - alan rickman or adrian brody -

    https://forumupload.ru/uploads/001b/d3/9a/2/387934.png

    О С Н О В Н І   П Р И К М Е Т И

    Повне ім'я:
    Северус Тобіас Снейп, Принц-Напівкровка, професор Зіллєваріння і трохи Захисту від Темних Чар, декан Слізерину, директор Хогвартсу, подвійний агент

    Назва всесвіту:
    J.K. Rowling's Wizarding World

    Сімейний стан:
    Вчитель

    Статус:
    Канон

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/702254.png

    ХТО ТИ?

    Він завжди був один, принц-напівкровка, обдарований та спраглий до знань, і все це робило його генієм — справжнім генієм магії. Замість спілкування з друзями Северус обирав навчання, однолітки здавалися йому нудними й дурними, і лише одна людина була виключенням з усіх правил — найпрекрасніша в світі дівчина, яка перша стала другом Снейпа.
    Не дивно, що потім він закохався. Також не дивно, що Лілі не відповіла взаємністю — такі дівчата, як вона, звичай взагалі не звертають увагу на хлопців, вдягнутих в старий одяг та весь час читаючих книги. Лілі з самого початку не могла бути йому кимось більше, ніж друг.
    Але спробуй поясни це закоханому в шістнадцять років — всі "вона тобі не підходить" будуть сприйняти ворожо. Підходить, ще й як підходить, от якби ще до неї весь час не підходив Джеймс, було б взагалі чудово — але бісів Поттер не лишав Еванс у спокої. І Северуса не лишав.
    Після сутички біля Чорного Озера Снейп зарікся намагатися — Лілі навідріз відмовилася пробачити його за кинуте зопалу "бруднокровка", і через деякий час почала гуляти з Джеймсом. Северуса більше ніщо не стримувало, і він з головою пірнув до темної безодні, де його, принаймні, чекали знання — не друзі, але саме знання в першу чергу тягнули Снейпа до тих, хто називав себе Пожирачами Смерті.
    Смерть Лілі змінила все. Смерть Лілі буквально врятувала магічну Британію, знешкодивши небезпечного темного чаклуна на довгих десять років. Смерть Лілі щось вбила у Северусі, і все його життя з тієї хеллоуїнської ночі звелося до вчителювання, Хогвартсу, підземель Слизерину і дурних дітей, неспроможних зрозуміти найпростіші речі. Суцільний морок, який вів Снейпа до неминучої загибелі — він не сподівався, що виживе. Він мав довести Гаррі до кінця і знайти там власний кінець — це було б найкращим фіналом.
    З усіх своїх учнів Северус ніколи нікого не виділяв — у хорошому сенсі. Крім слизеринців, які були улюбленцями декана апріорі, і те, з них професор не міг назвати когось дійсно талановитого. Але все ж були випадки, коли він помічав дітей, трохи більш обдарованих, ніж інша сіра маса, й при цьому не дратуючих своїми знаннями на кшталт Грейнджер. У більшості випадків це були студенти з Рейвенкло — спокійні, розумні, серйозні й працьовиті.
    Але навіть для найталановитіших дітей Снейп не влаштовував додаткових занять. Репетитором він бути не збирався, необхідні знання ті, хто слухає вухами і думає головою, отримують на уроках, і свій вільний час він міг витратити хіба що на покарання, де не треба було вчити, а лише дати завдання, наприклад, різати слимаків, і займатися в цей час чимось своїм. Ніщо не змінило б думку Снейпа, та й ніхто не бажав після неприємних усім годин ще й терпіти прискіпливого професора в час законного відпочинку.
    Коли з ним зв'язався Хікару Міто, редактор відомого журналу про зілля, та запропонував угоду: позайматися з його племінницею взамін на можливість друкувати в цьому журналі свої статті — Снейп дуже серйозно замислився і зрештою погодився.
    Чоу Чанг вчилася на Рейвенкло, грала в квіддіч і була тією самою студенткою, про яку мріє кожен викладач — ввічлива, слухняна, тиха, розумна і ніколи не створююча проблем. Згодом виявилося, що Чоу, окрім цього, дуже цікава людина, яка може розповісти багато речей, що не викличуть у Северуса позіхання. Згодом виявилося ще багато чого — але Темний Лорд повернувся, кавалер Чоу був убитий, а Снейп мав, в свою чергу, вбити Дамблдора.
    У цьому театрі абсурду та смертей не було місця Чоу. Нехай летить в свою Японію — що вона взагалі забула в Лондоні?

    ХТО Я?

    Моя Чоу доволі сильно відрізняється від того образу, що був показаний в книгах і фільмах. Фільми взагалі до неї відношення не мають. Вона народилася в Японії, хоча її батько китаєць, і тому я використовую в її сюжеті багато японських фішок, вона не зустрічалася з Гаррі, не цілувалася з ним і не влаштовувала йому сцени зі слізьми. А з Седріком трохи зустрічалася, але це не кохання, а так, захоплення.
    Щодо гри — в мене є дві версії сюжету:
    — перша дуже дивна: в процесі спілкування/навчання Снейп закохується в Чоу (цілком взаємно), не помирає, тому що вона задіює оммедо, і в результаті ритуалу обидва, і Снейп, і Чоу, втрачають здатність старіти. Звучить це химерно, але насправді я можу пояснити майже все. Або зовсім все. Сама Роулінг казала, що японські чарівники не люблять ділитися секретами, так чому б не вплести в ці секрети щось із легенд?
    — друга версія — проста взаємодія учителя й учениці, без закоханості.

    Зі мною про все можна домовитися: розмір та частота постів, оформлення чи його відсутність, заголовні літери чи лапслок — все це я можу/вмію/практикую, якщо практикує співгравець. Хіба що від першого лиця гра для мене незручна, віддаю перевагу третьому. І головне, прошу, не зникайте безвісти!

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/702254.png

    https://forumupload.ru/uploads/001b/d3/9a/2/387934.png

    Контакти:

    Мова гри:

    гостьова → приватні повідомлення

    українська

    - приклад гри -

    Робота медика – давня мрія, з дитинства бажана мета. Чоу грала з ляльками не в дочки-матері, а в лікарню, Чоу тягла додому поранених тварин і доглядала їх сама, не спихаючи турботи на маму і бабусю, навіть магія в Чоу проявилася вперше саме цілюща — коли вона несвідомо залікувала зламане крило горобця. Дівчинці було п'ять років, але вона вже багато знала та розуміла — бабуся виховувала онуку чарівницею. Та й як вона могла бути не чарівницею? Батько Чоу, той, від кого вона отримала тільки прізвище і китайське коріння, народився в сім'ї маглів, але навчався в Хогвартсі, колись дуже давно, а мама Чоу була чистокровною чарівницею, не кажучи вже про бабусю, і обидві вони закінчили Махотокоро (як і дідусь, але дідусь мало говорив, і все його життя залишалося для Чоу загадкою).

    Горобчик у її долонях був майже при смерті, або ж так здавалося, і Чоу всю з голови до кінчиків пальців пронизала жалість разом із бажанням допомогти, таким сильним, що раптом з її рук полилося сяйво, і горобець змахнув зламаними крилами — тепер уже цілими крилами. .Чоу дивилася, як він відлітає, і розуміла - ось вона, її магія.

    Вступила міс Чанг не в Махотокоро, а в Хогвартс — так було зручніше для її сім'ї, проте вона дуже часто приїжджала додому, до свого маленького села Аогасіма у префектурі Токіо, де жили одні чарівники. Коли в магічній Британії почалися темні часи, коли з Азкабану втік Сіріус Блек - Чоу забрали додому, і весь рік вона навчалася у матері магії, яку знали лише учні Махотокоро. Це була не заборонена магія і не таємна, хоча японська школа чарівництва старанно зберігала свої секрети. Просто цією магією могли користуватися не всі, а лише уродженці Країни Вранішнього Сонця, Піднебесної та інших земель, що сусідять з ними. В основному магія Махотокоро була захисною, а не атакуючою, а ще Чоу дуже зацікавила одна практика — давня цілюща магія оммедо, і вона поставила собі за мету оволодіти нею.

    І оволоділа.

    float:leftМолодший цілитель Чанг, лимонний халат, схрещена паличка та кістка. Седрік загинув, Чоу відпустила його разом із запаленою лампадкою річкою на свято О-бон. Подивитися збоку — Чоу нічого не має, ні чоловіка, ні нареченого, ні перспектив їх мати, хоча екзотична зовнішність і веселий характер рейвенкловки приваблюють чоловіків, але відповідь її завжди однозначна: ні. І у Чоу без чоловіків-наречених є багато всього — вона має весь світ.

    — Доброго вечора, — вітається Чоу з буфетницею, підійшовши трохи пізніше Агнес. - Каву, будь ласка, чорну, міцну, - її робота - нервова, висипатися Чанг ніколи, вона не доводить себе до виснаження, інакше тільки нашкодить пацієнтам, але останнім часом у Мунго все набагато складніше, і висипатися повноцінно не виходить. Чоу компенсує це кавою та бадьорячими зіллями.

    Вона у госпіталі є досить цінним співробітником. Чоу — молодий цілитель, без того досвіду, який необхідний, щоб тебе поважали, але вона має те, чого немає в інших, що підвладне тільки їй, і навіть за бажання Чанг не зможе навчити цього інших. Оммедо здатне врятувати життя буквально будь-кому, з деякими умовами: повинен бути сприятливий день за особливим календарем, і проводити цей ритуал можна лише кілька разів на місяць, щоб уникнути магічного виснаження жерця-оммеді. Закликаючи стародавнього бога Кондзіна, Чоу зцілює рани та хвороби будь-якого ступеня тяжкості. Вона неймовірно пишається цим, і не обтяжується тим, що не в змозі врятувати всіх – усіх врятувати неможливо і це одна з головних істин, які має усвідомити медик.

    — Привіт, Торренс, — усміхається Чоу колезі та однокурсниці, з цікавістю спостерігаючи за дракончиком. Вона за звичкою своєї батьківщини звертається до всіх на прізвище, навіть до друзів, кликати на ім'я Чанг означає високий ступінь близькості. Справа не стільки у надмірній ввічливості — ім'я має величезне значення, важливе, недаремно іноді в очікуванні дитини батьки йдуть до ворожки, щоб дізнатися, яке ім'я краще дати їй чи йому. У випадку Чоу мати не вагалася, назвавши її "метелик", і що ж - Чоу дійсно пурхає по життю, як метелик. Тільки крила у неї чорні. - Як твої? — обережно питає вона, маючи на увазі пацієнтів.

    0

    42

    СПИСОК АКТУАЛЬНЫХ ПОИСКОВЫХ ЗАЯВОК ОТ ИГРОКОВ:

    Aa - Bb - Cc - Dd
    Aemma Arryn - Рейніра Таргарієн
    Alhaitham - Колеї
    Aveline Vallen - Фенріз
    Carver Hawke - Фенріз
    CHARMING family - Реджина Міллс
    CHAINSAW MAN cast - Херсон
    Doctor Strange - Сільві Лафейдоттір

    Ee - Ff - Gg - Hh
    GENSHIN IMPACT cast - Тігнарі та Коллеї

    Ii - Jj - Kk - Ll
    Isabela - Фенріз
    JUJUTSU KAISEN cast - Сугуру Гето
    Kavi - Колеї
    Kolomyia - Хмельницький
    KIEVAN RUS' cast - Деймон
    Leliana - Нерія Сурана

    Mm - Nn - Oo - Pp
    MASS EFFECT cast - Джон Шепард
    Merrill - Фенріз
    Morrigan - Нерія Сурана
    ONCE UPON A TIME cast - Реджина Міллс

    Qq - Rr - Ss - Tt
    Robin Hood - Реджина Міллс
    Sebastian Vael - Фенріз
    Sheala de Tancarville - Сигізмунд Дійкстра
    Smuggler hero - Hero of Tython Maya
    Stryi - Хмельницький
    Shoko Ieiri - Сугуру Гето
    SWTOR cast - Hero of Tython Maya
    Tallis - Фенріз
    THE LAST OF US cast - Усе наше Місто

    Uu - Vv - Ww - Xx
    Varric Tethras - Фенріз
    WARRIOR CATS cast - Вогняний Птах
    WARRIOR CATS non-canon - Вогняний Птах
    WARRIOR CATS non-canon - Вогняний Птах
    WITCHER cast - Цирі та Йенніфер
    WIZARDING WORLD cast - Чоу Чанг

    Yy - Zz - 0-9
    Name Surname - хто шукає

    0

    43


    Сільві Лафейдоттір розшукує:

    ДОКТОР СТРЕНДЖ


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/13/230358.gif

     

    Benedict Cumberbatch


    засинати в горах — просинатись в морі
    з тінями довкола танці вести©



    Доктор Стівен Стрендж, Вартовий Нью-Йоркського Святилища



    Про Стівена:
    - Колишній нейрохірург. Один із наймогутніших магів у історії Землі, що відмовився від звання Верховного Мага на користь Вонга. 
    - Бачив завершення битви з Таносом чотирнадцять мільйонів разів і не поїхав зозулею.
    - Допомагаючи підліткам, ефектно розхитав склепіння Мультивсесвіту на своїй ділянці, попутно здобувши третє око і не здобувши Крістін.
    - Вимушена нянька для підростаючого покоління супергероїв і голова Месників у тому розумінні, в якому вони існують наразі.
    - Король сарказму. Перебуває у дивних відносинах із власним плащем.
    Мої пропозиції щодо гри:
    «Я твій Мультивсесвіт хитати, ти мене ловити і навіть якось спіймати». Коротше, мені здається, після подій «Мультивсесвіту божевілля» Стрендж почне все більше заглиблюватися в концепцію подорожей між світами і зрештою має зустрітися з Сільві, яка посприяла нестабільності подій. Знаючи давнє ставлення Стренджа до Локі, навряд чи це буде приємна зустріч, а друзями вони стануть хіба що всупереч обставинам. Утім, я бачу в їхній взаємодії багато потенційних пригод і цікавинок: Сільві знає про Мультивсесвіт надзвичайно багато, і має дещо іншу модель поведінки, ніж знайомий Стівенові Локі з його версії реальності.
    Ну і взагалі, я буду дико рада появі одного зі своїх улюблених героїв. Виходячи з того, що каст Marvel наразі складається аж із пари люде, ми можемо ліпити з історії «після МоМ» буквально все, що захочемо. Стрендж може оживити Старка, наприклад, витягнувши з якогось паралельного всесвіту. Або перейти на темну сторону і чудити звідти, переводячи стрілки на виявлений виводок Локі-варіацій. Або вдочерити Америку Чавез і всиновити Пітера Паркера.
    Коротше, ви вільні робити з героєм майже все, чого вам хочеться, а точки перетину знайдемо.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова/приватні повідомлення (потім – Telegram)

    українська

    0

    44


    Херсон розшукує:

    КАСТ ЛЮДИНИ-БЕНЗОПИЛИ


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/55/t376868.jpg
     


    песики повинні бути слухняними і відповідати так або гав.



    chainsaw man//людина-бензопила//нічого адекватного там немає і не буде//неймовірні твісти у плоті//відвал башки//етс.




    [indent] я хайпую, якщо ви досі цього не зрозуміли, але най буде…ця фанхата — щось неймовірне, дуже йобнуте //бо так воно і є//, а ще затягує в себе дуже сильно, не дозволяючи тобі полишити думки про якісь хеди та інші штуки; одразу кажу, що сміливо візьму твінка і не залишу нікого без гри, а якщо хтось помер — ми зробимо так, щоб не помирав, окрім…то вже не важливо. лб — шалений простір для втілення сміливих фантазій, тому що є де розійтись, та є з чим пограти, бо є певні натяки на відносини деяких персів, але це вже залежить від того, що до вподоби саме вам. але ж не самими відносинами розважатися, бо можна також поринути у кроваву різню з демонами і полахати з цього.

    [indent] корочє! чекаю дуже сильно, буду приймати кожного з обіймами і антидепресантами, бо вони вам знадобляться.
    [indent] без графіки не залишу, тому що я така собі аєстетік людина.

    що можу грати:

    денджі/павер;
    акі/хімено;
    гайз, але це ж аб‘юз і токсік ви що таке любити ладно я також люблю макіма/денжі;

    роль можу взяти будь-яку.

    [indent] вас прошу лише про одне — не зникати в якусь невідомість.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова/приватні повідомлення.

    укр/рос, але ми тут зібралися щоб укр грати, хоча ситуації різні бувають.

    0

    45


    Вогняний Птах розшукує:

    НЕКАНОН WARRIOR CATS


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/51/561185.jpg
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/51/814500.jpg
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/51/456474.jpg

     

    породи: сомалійський або абіссінський кіт, а також можлива і інша зовнішність


    До свого роду — хоч через воду.



    неканон, єдиноутробні сестри і брати, 12 повнів



    Шукаю єдиноутробних братів і сестер, які могли залишити матір і відправитись вивчати світ. Можливо, ви вирішили взяти приклад з мене і сестри, яка пішла слідом за мною, коли нам було 8 повенів, а можливо була інша причина. Цього я не знаю, але думаю, що коли ми зустрінемось, ви розкажете, як поживали, коли я пішла.
    Ви можете бути схожі до мене, такі же руді/мідні/червоношерстні, а можемо відрізнятися бо руду шерсть мав тільки тато, якого ми ніколи не бачили. Ми можемо бути в дружніх стосунках, а можемо мати натягнуті відносини. Можливо, хтось з вас вважає мене зрадницею родини, бо я перша, хто вирішив піти. А можливо... існує ще якась причина.
    Як би там не було, я буду рада вас зустріти і поспілкуватися. А буде короткочасна зустріч, чи довготривала - покаже час.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова, повідомлення на форумі, телеграм

    українська

    0

    46


    Нерія розшукує:

    ЛЕЛІАНА


    https://i.imgur.com/F1cLJeK.gif
    https://i.imgur.com/JVUldBX.gif

     

    jessica chastain & original


    Though darkness closes, I am shielded by flame. Andraste, guide me. Maker, take me to your side!



    сестра Соловій, колишній орлесіанський бард, в майбутньому - Ліва Рука Верховної Жриці Джустинії V, радниця і таємний канцлер Інквізиції, Верховна Жриця Вікторія



    - Любила життя барда, поки не зіткнулась зі зрадою наставниці-коханки і подальшими тортурами;
    - Два роки провела в церкві Лотеринґу, борючись з психотравмами - знайшла в собі віру в Андрасте як результат;
    - Приєдналась до Сірих Вартових, бо уві сні побачила послання від Творця;
    - Бога в серці мала, а Маджорлайн все одно вбила;
    - Знає 1000 і 1 пісню для кемпінгу посеред виплодків мороку;
    - Після перемоги над Архідемоном стала працювати на Верховну Жрицю;
    - Looks like a cinnamon roll, will kill you;
    - Бестіс для Сурани, Касандри Пентаґаст та Жозефіни Монтильє;
    - В майбутньому обіцяю виборчу кампанію аби зробити Леліану Верховною Жрицею.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова/приватні повідомлення/тг

    укр/рос/англ

    0

    47


    Сугуру Гето розшукує:

    КАСТ JUJUTSU KAISEN


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/107/638552.jpg


    punch your lights out, hit the pavement
    that's what I call entertainment
    causin' problems makes you famous
    all the violence makes a statement



    Jujutsu Kaisen



    буду радий бачити кожного, бо без вас мені тут навіть війну оголосити нема кому. чесно скажу, сам у цьому фандомі новачок і не все знаю, тому для мене не стільки принципове знання всесвіту, скільки бажання його разом досліджувати і фантазувати на тему. зроблю все, що від мене залежить, щоб вам було комфортно с:


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова/приватні повідомлення, пізніше можна і тг

    укр/рос

    0

    48


    Цунаде розшукує:

    КАСТ НАРУТО


    https://i.pinimg.com/564x/93/7a/b6/937ab609b75f1ddc91019d7be9e653dd.jpg
     

    зовнішності оригінальні


    Hero's Come Back!



    Увесь каст Naruto



    [indent] По факту, каст Наруто настільки великий у всіх можливих сенсах, що прописувати якісь точки відліку самостійно як мінімум неетично. А так - часових проміжків для гри є вагон і маленька тачка, тому що дуже багато різних таймлайнів, у яких курити і курити. А про різні альтернативні реальності я взагалі мовчу (ми бачили як мінімум одну в філлерах і одне Безкінечне Цукуйомі).
    [indent] Звичайно, в першу чергу чекаю тих, з ким у нас є найбільше взаємодії і на яких планую писати заявки. В основному вони з Листя, але і представникам інших народів також буду рада. Наприклад - шановні каґе. Або хвостаті. Або Акацукі. Або будь-хто, хто вам сподобався по філлерах чи по сюжету. До кучі, в Місті можна прописувати неканонів, тому вибір обмежується тільки вашою фантазією.
    [indent] Бонусом є ще Боруто, хоч я і хотіла зробити вигляд, що забула про його існування. Але, яким би він не був франкенштейном, він є і жителі у нього тоже є, тому чому би і не попробувати. Тим більше, деякі сюжетні повороти там є цікавими, можемо щось та й годне викрутити.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова і приватні повідомлення, а там подивимось

    українська в пріоритеті

    0

    49

    https://i.imgur.com/Nl4dxBG.png

    0

    50

    СПИСОК ВСЕХ НУЖНЫХ ПЕРСОНАЖЕЙ

    Aa - Bb - Cc - Dd
    Arcann - Гнів
    Ashley Williams - Джон Шепард
    Cedric Diggory - Чоу Чанг

    Ee - Ff - Gg - Hh
    Emma Swan - Кіліан Джонс
    Garrus Vakarian - Коммандер Шепард

    Ii - Jj - Kk - Ll
    Jacaerys Velaryon - Бейла Таргарієн
    Jiraiya - Цунаде
    Kaidan Alenko - Джон Шепард
    Leina Velaryon - Деймон Таргарієн
    Lord Scourge - Герой Тайтона Майя

    Mm - Nn - Oo - Pp
    Noah - Діно Адаміді та Рея Хагар

    Qq - Rr - Ss - Tt
    Rhaena Targaryen - Бейла Таргарієн
    Rory Williams - Амелія Понд
    Rumplestiltskin - Кіліан Джонс
    Severus Snape - Чоу Чанг
    Tali'Zorah nar Rayya - Коммандер Шепард

    Uu - Vv - Ww - Xx
    Name Surname - хто шукає

    Yy - Zz - 0-9
    Zevran Arainai - Нерія Сурана

    0

    51

    W A N T E D


    Лейна Веларіон

    https://64.media.tumblr.com/611bb83e77c896bcb3b61654187ce789/44456d429b77007a-3e/s400x600/40c2910fafc475b3a0d6cdf4b41f4dc1dc033cb3.gif

    - можливо Фрея Алан -

    https://forumupload.ru/uploads/001b/d3/9a/2/387934.png

    О С Н О В Н І   П Р И К М Е Т И

    Повне ім'я:
    Лейна Веларіон

    Назва всесвіту:
    a song of ice and fire

    Сімейний стан:
    наречена, а згодом і дружина; літала на драконі Вхагар

    Статус:
    канонічний персонаж із книг та серіалу

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/702254.png

    ХТО ТИ?

    Лейна — винятково прекрасна жінка. Висока, струнка, з довгим золотисто-білим волоссям, які спадають їй нижче плечей — Лейна успадкувала красу істинних Таргарієнів від своєї матері, а сміливий і нерозважний дух від батька.
    Після смерті першої дружини Візеріса I великий мейстер Рунцітер став схиляти короля до нового шлюбу і в якості дружини пропонував леді Лейну Веларіон. Рунцітер вказував, що, взявши дівчинку за дружину, Візеріс зможе залагодити конфлікт, що виник між Залізним Троном і Дріфтмарком, а Лейна неодмінно буде чудовою королевою. Але Візеріс вважав за краще взяти за дружину Алісенту Хайтауер, що викликало невдоволення лорда Корліса і посилило напругу між домами, але не стурбувало саму Лейну.
    Незабаром Лейна була заручена з сином Морського владики Браавоса, але його батько помер перш, ніж вони змогли одружитися, а сам син виявився  марнотратним дурнем, бо втратив багатство і могутність своєї сім'ї до появи в Дріфтмарку. Не маючи можливості позбутися небажаного нареченого, проте не бажаючи нарешті влаштувати їхній шлюб, лорд Корліс неодноразово відкладав весілля. Деймону прийшлось вчинити як справжньому лицарю — він вбив небажаного нареченого і сам одружився на доньці Морського Змія.

    ХТО Я?

    Одні кажуть, що Деймон Таргарієн закохався у Лейну Веларіон, лише поглянувши їй у вічі. Інші в свою чергу заявляють, что донька владики Дріфтмарка була для брата короля лише можливістю возвиситись. Як би там не було, але буде цікаво заглянути всередину цих стосунків, і поміркувати чого ж там було більше — розрахунку чи почуттів? Адже не буде таємницею те, що Деймон все ж таки був досить захоплений Лейною, з якою мав досить багато спільного.
    Також досить близькими їхнє подружжя було з Рейнірою, дружиною брата Лейни. Вони втрьох також багато часу проводили разом, через що багато непристойних пліток почало блукати слідом за ними.
    Як би там не було, але життєвий шлях Лейни — обмежений і закінчився тоді, коли у неї все життя було ще попереду. Але для гри нам епізодів у насиченому житті Таргарієнів-Веларіонів нам вистарчить. Я більше схиляюсь до гри довкола книжкового варіанту, тому і уявляю собі Лейну — не такою, як у серіалі.

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/702254.png

    https://forumupload.ru/uploads/001b/d3/9a/2/387934.png

    Контакти:

    Мова гри:

    гостьова/приватні повідомлення

    укр

    - приклад гри -

    [indent] Він нічого не вимовив у відповідь на слова племінниці про нову королеву. У Деймона були свої думки з приводу надмірного поспіху його брата в зачатті нового сина, які, певне, ранили Рейніру так само, як і добре необдумані вчинки короля стосовного його брата, що завжди дослухався до інших більше, аніж до дракона в собі. Або ж до іншого дракона поруч. Вони, спадкоємці крові дракона не мусять поводити себе так, як ті що лише мріють бути дотичними до їхньої сім’ї. На жаль, брат завжди був надмірно захопився мирною політикою, що лише розніжує, присипає увагу та забирає бадьорість духу. В молодості Візеріс був не таким. Натомість Деймон зробив крок у бік — таким чином, щоб опинитись біля зручного крісла, в яке і опустився так начебто йому було далі складно стояти, але із повною зневагою до норм придворного етикету, виставив обидві свої ноги на стіл перед тим зручним кріслом. З такою ж самою зневагою він ставився до обраниці свого брата, яку ніколи не назове своєю королевою.
    [indent] Зрештою, якщо після смерті королеви Емми, Візерісу так кортіло мати когось настільки ж прекрасного у своєму ліжку, то не обов’язково було одружуватись на тій, кого йому підклав під бік десниця. Існують жінки, які можуть бути гарною втіхою, можуть подарувати насолоду і не тільки, не просячи зробити їх королевами. Але його брат надто сильно дослухається до септонів, що змушують його чинити так, як би драконові не слід було.
    [indent] — Dīnilūks iksis iā political arrangement syt se riñar hen zaldrīzes, — заявив він Рейнірі, запрошуючи племінницю знаком руки наблизитись до нього. Так, наче він не зрозумів тих її слів про суку, яку звали його дружиною. Шлюб з нею, який зв’язував йому руки і ноги, а брат досі не давав можливості розірвати ці ненависні пути, був ненависним для нього. Але зараз, як і кожен день свого життя, він демонстрував відкриту зневагу до нього так само як і до тих, хто думав, що зможуть ці пути стримати дракона. — Īlon daor rual jemēla naejot iderēbagon hae iā valzȳrys, sesīr lo bisa iderennon iksis forced bē īlva ondoso circumstances, - провадив він далі, взявши руку племінниці в свою.
    [indent] — Aōha kepa vēttan tolī than mēre mistake isse zȳhon ābrar: ziry shouldn't emagon married se tala hen ondos hen dārys, sepār hae ziry shouldn't emagon forbidden nyke naejot divorce. Yn ziry surprised nyke bona ziry ivestragī ao naejot iderēbagon aōha valzȳrys.  Bisa iksis… - він задумався на мить, коли провід зовнішньою стороною долоні по ніжній шкірі руки принцеси, — ao jorrāelagon. Yn gaomagon ao gīmigon qilōni emā naejot find?

    0

    52

    https://i.imgur.com/KRpayUP.png

    0

    53

    https://i.imgur.com/sch1fnN.png

    0

    54

    https://i.imgur.com/Nl4dxBG.png

    0

    55

    W A N T E D


    Кайден Аленко

    https://i.pinimg.com/564x/35/9f/ae/359fae6876d9d696c4d05728d5d08771.jpg

    - original | luciano costa -

    https://forumupload.ru/uploads/001b/d3/9a/2/387934.png

    О С Н О В Н І   П Р И К М Е Т И

    Повне ім'я:
    Кайден Аленко, Лейтенант, згодом майор Альянсу систем, старший помічник SVV "Нормандія" SR-2;

    Назва всесвіту:
    Mass effect.

    Сімейний стан:
    Близький друг та побратим коммандера Шепарда;

    Статус:
    Потрібний в головний сюжет як основний співгравець, за потреби готовий розглянути його в якості пари.

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/702254.png

    ХТО ТИ?

    Ми познайомилися ще до того, як нас перевели на Нормандію під командування капітана Андерсона, але не знали один про одного майже нічого. Ти здався мені тоді вмілим біотиком і просто порядною людиною, але ми обидва тримались осторонь через тяжкі випробування у минулому. Наша дружба почалася набагато пізніше, зі смерті бойового товариша на Іден Прайм, коли я прийшов до тями після видінь від протеанського Маяка, і ти перший після доктора Чаквас та капітана Андерсона спитав про мое самопочуття.
    У медичній карті в графі психологічного опису з часів Акузи у мене стоїть особлива примітка про те, що я важко знаходжу спільну мову з іншими та надаю перевагу поодиноким завданням, і головною рекомендацією для мого підвищення по службі завжди був розвиток комунікаційних здібностей. Тож коли я очолив Нормадією, буденним ритуалом стали візити до кожного з членів команди для налагодження робочих стосунків. Я просив оцінки наших місій та розпитував про особисте, але найбільше запам'ятав саме твою історію, бо вона перегукувалася з моєю.
    Коли мені довелося залишити Ешлі на Вермайрі, я бачив, що ти відчував свою особисту провину, адже я вибрав врятувати тебе, незважаючи на наші з Ешлі стосунки. І тоді, коли ми застрягли на Цитаделі, я був спустошений через нашу бездіяльність, але ти сів біля мене поговорити — не як із своїм капітаном, а як з живою людиною, щоб повернути мені віру в нашу справу.
    Ми пройшли тоді так багато, що в якийсь момент я вперше відчув, що таке родина. У дитячому будинку на Землі я уявити собі не міг нічого подібного, але через стільки років у мене нарешті з'явився справжній брат. Я не знаю, що ти пережив, коли сталася аварія на Алкері, — я бачив лише жах в очах Джокера, що викрикнув моє ім'я перед тим, як остання рятувальна капсула зачинилася. У мене було стільки втрат, що не можна й перелічити, але я ніколи не втрачав рідних, — як ти.
    Я шукав тебе, коли через два роки прийшов до тями. Шукав і відчував провину за те, що підвів свою команду та змусив пережити цю катастрофу, але не міг уявити, що наша наступна зустріч буде такою болючою. Ти, напевно, вважав мене зрадником, і навіть той лист зі спробою примирення не погасив мій та твій гнів, бо ми вперше опинилися по різні боки барикад. Чи міг ти мені пробачити те, що я почав працювати на "Цербер"? Чи міг я пробачити тобі те, що ти не зробив те саме, щоб врятувати Галактику?
    Після того, як я повернувся на Землю, ти відвідав мене лише раз. Ми спробували вдати, наче все те, що сталося, не змогло нас змінити та налаштувати один проти одного. Але воно змогло. Ти підозрював мене у співпраці з Привидом, автоматною чергою звинувачуючи у всіх бідах, наче після проекту "Лазар" я перестав бути собою. А я злився на тебе через те, що ти не віриш мені, — мені! — та не мав наміру нічого тобі доводити. Я знаю, що якщо б ми не були так близькі, наша взаємна лють ніколи б не довела нас до цього, але ми поглянули через приціл, коли мало не застрелили один одного, і стіна між нами нарешті впала.
    Наша дружба складна, контроверсійна, сповнена болю від зради та нерозуміння, вона не здатна існувати інакше, — як і ми. Ти можеш вбити мене, а можеш вмерти за мене, але не залишишся осторонь, тому що ні з ким до мене та ні з ким після мене не буде того, що є у нас.

    ХТО Я?

    Я бачу багато можливостей для взаємодії Шепа та Кайдена, бо вірю в те, що їх дружба може бути більш глибинна, ніж з іншими членами команди. Саме Кайден проходить із ним шлях до перемоги від самого початку, і тільки він спостерігає, як ця війна міняє того Шепа, якого він знав до Женців.
    Грати нам точно буде що: по-перше, багато сцен "за кадром" — будемо заповнювати білі плями та напрацьовувати хедканони, по-друге, переосмислення того, що в кадрі лишилось — щось можемо додати чи трохи змінити для реалізму або драматичності, по-третє, життя після перемоги — мій Шепард вибрав "червону" кінцівку, тож залишився в живих, що дає цілий простір для обігравання наслідків та подальших подій. Я також дуже ідейний у плані альтернативи, тож можу запропонувати багато чого поза каноном.
    У стилі написання постів я не перебірливий. Пишу від 4 до 8 тисяч символів, але намагаюся не дуже словоблудити. Маю звичку виділяти пряму мову напівжирним, але можу писати взагалі без тегів, якщо так співгравцю комфортніше. В плані лапслоку підлаштовуюсь теж.
    Надаю перевагу використанню меседжерів для обговорення гри та просто спілкування — так швидше. Взагалі люблю поговорити та покидатися мемами, але ціную особистий простір, тож за бажанням можемо залишатися в межах приватних повідомлень на форумі.
    Ще момент: я в заявці описав, що на Вермайрі залишив Ешлі, але, на відміну від канону, вона вижила, про що ми дізналися уже після знищення Володаря на Цитаделі.

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/702254.png

    https://forumupload.ru/uploads/001b/d3/9a/2/387934.png

    Контакти:

    Мова гри:

    гостьова, а потім готовий перейти у приватні повідомлення та/або телеграм

    укр/рос/англ

    - приклад гри -

    б
    [indent]  Шепард ненавидів політику. Ще з тих часів, коли він тільки-но став СПЕКТРом, доводилося вчитися дипломатії, яка крала дорогоцінні хвилини та чиїсь життя, задля того, аби дотриматися протоколу. У вік розмаїття рас та народів, коли хвиля ксенофобних воєн завершилася, він мав доводити, що люди — не крогани та батаріанці, які розуміють тільки силу та на все, що не подобається, відповідають агресією. Скільки разів хотілося врізати кожному з Радників Цитаделі, а особливо — послу Удіні, але Шепард зціплював зуби так, що щелепи гуділи, рахував до десяти, а потім намагався докладно і спокійно пояснити, в чому він не згоден. Чим частіше доводилося спілкуватися із Радою, тим більше потім боліла голова та зуби, — наче до цього він жував метал. Доктор Чаквас сказала, що потрібно вчитися розслаблятися, інакше подібне напруження колись почне руйнувати емаль зубів.
    [indent]  Тепер, коли почалася справжня війна, Шепард перестав себе стримувати. Його злило те, що він так і не навчився домовлятися, але Андерсон все одно наказав йому взяти на себе таку відповідальність. Тепер життя мільйонів землян залежить не від кількості вбитих їм із гвинтівки, але від спроможності дати кожному союзнику те, чого вони потребували. Тому що ніхто не хоче воювати безкоштовно. Дивно, та початок Жнив навіть кроганів зробили хитрішими — для них це був ідеальний момент вирішити питання генофагу.
    [indent]  Це було важко, але Шепард домігся всього, що було потрібно задля отримання допомоги від кроганів та туріанців. Та ця винагорода не полегшила йому життя, — якби не "Цербер" та нескінченні запити про допомогу від тих, хто Привиду перейшов дорогу, вони б діяли швидше. Але через нього Шепард мав постійно зриватися із завдань і літати на Цитадель: наче не було проблем, які вимагали більш негайного вирішення. В останній раз довелося вистрелити Удіні прямо в пику, щоб врятувати Раду. Чесно кажучи, це принесло солодке задоволення, навіть незважаючи на те, що довелося потім проводити із Кайденом довгу і відверту бесіду про вірність, лояльність та честь.
    [indent]  Здавалося, що все, що потребувало його уваги, так чи інакше було ініційовано Привидом або кимось з його людей. Після того, як з Удіною було покінчено, йому написала Арія. Шепард чув, що на Омезі щось відбувалося, але до початку війни він був на півроку відрізаний від решти Галактики, а з відльотом на Цитадель — зайнятий пошуком союзників. Бачити Арію за межами астероїду, яким вона правила, було більше, ніж незвично. Наче хтось переплутав декорації навколо неї, і тепер вона опинилася в полоні нетипового для неї соціуму. У неї залишилися зв'язки та вплив, але ті, хто приходив потанцювати у клуб, який став для Арії новою приймальною, рухався не в тому ритмі. "Потойбічне життя" на Омезі було справді живим, і Арія була його серцем, підкорюючи кожний куточок, але тут, на Цитаделі, вона просто одна з багатьох.
    [indent]  Вони домовились про те, що Шепард їй допоможе. Враховуючи те, що найманці, які тепер теж тимчасово опинилися тут, могли стати частиною загальної армії, а очищення Омеги від "Церберу" давало ще один невеликий, але штаб супротиву, для Землі це було навіть більш вигідно, ніж для Омеги. Шепард не міг назвати себе альтруїстом, але майже ніколи не відмовляв, — колись з усіх можна отримати вигоду, нагадавши, що усякий, кому він приходив на допомогу, тепер йому винний. Це була хороша стратегія, і ще краще, коли тобі винний хтось на кшталт Арії Т'Лоак.
    [indent]  А потім прийшло ще одне повідомлення — спонтанне, коротке, явно написане похапцем. Шепард саме йшов до тренувальних кімнат СПЕКТРів, бо капітан Бейлі написав, що з'явилося декілька нових програм, але, судячи з того, що писала Арія, його чекає тренування наживо.
    [indent]  Аерокаром він дібрався до потрібного району, але зупинився на відстані від квартири, — поодинокі постріли знаменували про тривалу, але вкрай ліниву перестрілку між охороною Арії та тими, хто на неї напав. Шепард зайняв укриття за однією з колон та надягнув оптичний візор: противник в основній масі явно не чекав, що хтось може напасти на них ззаду, тож можна пошукати місце десь вище та зняти особливо небезпечних снайперкою. Але перед цим краще створити спільний радіоканал, щоб залишатися з Арією на зв'язку.
    [indent]  Шепард увімкнув електричний щит на випадок, якщо його помітять, та короткими перебіжками дібрався до драбини на верхній рівень кварталу. Відсутність броні разюче впливала на швидкість та спритність, а завдяки тактичному маскуванню вдалося залишатися невидимим до моменту, коли він нарешті дібрався відносно безпечного місця з гарним обзором.
    [indent]  Інструментрон майже закінчив додаткове шифрування каналу, коли Шепард дістав снайперську гвинтівку та поглянув на "поле битви" через оптичний приціл. З цього ракурсу більшість штурмовиків була як на долоні — він навів приціл на голову одного з них та приготувався натискати на спусковий гачок.
    [indent]  — Аріє, прийом. ти мене чуєш? — тихо, але чітко проговорив Шепард в мікрофон на візорі.
    [indent]  Інструментрон відповів шипінням, знаменуючи про те, що канал працює, хоч із затримкою. Шепард вистрелив — один з нападників впав, але ніхто з інших не помітив через те, що його з трьох боків оточувало металеве укриття. Якщо розстрілювати їх з кінця, то вони нескоро зрозуміють, що тут відбувається, і вони з Арією зможуть розробити план дій.

    0

    56

    https://i.imgur.com/KRpayUP.png

    0

    57

    https://forumupload.ru/uploads/001b/df/52/2/697448.jpg

    Прийшов час розігнати темряву та дихати повними силами грудьми! Спробуйте бути собою, спробуйте бути вільними в самореалізації, спробуйте щось нове! Завітайте до Міста в якому всі двері відкриті.

    нові фанхати - нові ролі - нові враження чекають на вас

    +1

    58

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/333137.png

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/831618.png

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/32756.png

    Вогняний Птах розшукує НЕКАНОН WARRIOR CATS

    0

    59

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/766806.png

    Отредактировано Tasha Mille (01-01-2024 14:57:13)

    0

    60

    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/264865.png

    З ріднею буває важко... але за це ми їх і любимо. Вогняний Птах розшукує свою рідню з всесвіту WARRIOR CATS

    0



    Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно