• Live Your Life

    Объявление

    Новости
    Скрипты WYSI - визуальный редактор сообщений. Тестирование.
    Скрипты Обновление скрипта HTML с доступом по группам
    Сервис Проблема с загрузкой форумов и необходимость оптимизации.
    Сервис Проблема с оплатой кредитов и смена платежного сервиса.
    Сервис Появился поиск по наградам.
    Сервис Сбой в работе уведомлений.
    Сервис Несколько обновлений Forum-Top.ru + адрес техподдержки rusff.
    Сервис Небольшой сбой forumupload.ru.
    Сервис Проблемы с платными услугами и профилем.
    Форум Максимальное количество заявок в поиске персонала.
    Интересное
    НеТеролевые Подкаст НеТеРолевые. Новости. Еще одни.

    Информация о пользователе

    Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



    Moye Misto

    Сообщений 1 страница 20 из 62

    1

    Логотип.
    https://forumupload.ru/uploads/000b/09/4f/18244/t602698.png
    Адрес форума: http://mistoua.f-rpg.me/
    Официальное название: Моє Місто
    Дата открытия: 16.11.2022
    Жанр: кроссплатформа
    Организация игровой зоны: эпизодическая
    Краткое описание: Наш кроссовер — это олицетворение городка, где улицы становятся прекрасными променадами волшебных миров из средневековья и фэнтези, а параллельные улицы - утопают в сай-фае или романтике, темные переулки представляют собой кровавые триллеры и ужасы, а парки с лугами - сказками из самого детства. Здесь найдется место для любой роли, даже авторской, и любого фандома. Особенностью форума является то, что он переведен на украинский язык и общение происходит на нем, НО посты принимаются на ЛЮБОМ языке - украинский, русский, белорусский, крымскотатарский, английский - наш форум открыт для всех гостей с разных сторонок мира и ждет вас в гости!
    Ссылка на взаимную рекламу:  (Нужна ссылка именно с ВАШЕГО форума) http://mistoua.f-rpg.me/viewtopic.php?id=43#p567

    +8

    2


    Реджина Міллс розшукує:

    РОБІН ГУД, ЯКОСЬ У КАЗЦІ


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t637455.gif
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t850244.gif
     

    Sean Maguire


    #акфанхатаживи #багатодрами #татуюваннязлевом



    Робін Гуд



    Мені подобалася та історія, що була побудована на самому початку, як розвивалися відносини Робіна і Реджини. Я хочу бачити Робіна не просто додатком до Реджини, а повноцінним персонажем. Десь нахабним і грубим, десь розуміючим і мовчазним. Зробіть його істинним Робін Гудом, тим, на якого ми всі заслуговуємо. На жаль, персонаж не був розкритий повністю в серіалі, але це не заважає нам створити йому гідну історію.
    Ну, власне, так, чекаю Робіна в пару! Я люблю цих малюків, тому гра буде завжди. Чекаю, дуже чекаю https://forumupload.ru/uploads/001a/ff/4a/3/t240213.gif


    зв'язок

    мова написання постів

    почнемо з особистих, а так і в тг перейти можемо

    укр і рос

    0

    3


    Київ розшукує:

    ІНШІ МІСТА, СЕЛА І СЕЛИЩА


    https://i.pinimg.com/originals/38/0d/16/380d165b5592ebea44aa630a0fd9ac76.gif
     

    укр селеби або арти


    Та не вмре України ні слава ні воля,
    Завжди посміхатися нам буде доля,
    Тому буде жито і синєє небо,
    А що буде далі залежить від тебе



    неканонічний авторський каст - міста



    Коротко, що ми таке:
    Ми - прості люди. У нас є імена, є професії. Є батьки, освіта, якісь справи. Ми любимо каву, чи чай, чи бутерброди з маслом і варенням. У нас у кожного є свій рецепт борщу. А ще - у кожного із нас є "душа міста", яка робить нас тими, ким ми є.
    Коротко, що грати:
    Направді, що душі буде завгодно. Попередньо ми думали про те, що це сучасність, реалка. Але можна думати і грати і різний історичний період, і хедити про те, як історію велику можна зробити просто досвідом конкретної людини, включати сюди містику при бажанні, додавати або більше від самого міста (наприклад, робити персонажам "пам'ять" про всі події), або просто грати типового мешканця.
    Коротко про інше:
    Нам не треба моментальної швидкості (ми всі розуміємо, що іноді пости зовсім не на часі), не треба ідеальної грамотності (всі випишемося, це таке). Треба бажання грати, розвивати українські рольовочки, бути відкритими до всякого. Оце от расизм, гомофобія, сексизм - не по наші душі. Якщо у вас проблеми з чимсь таким - давайте не будемо одне одному робити нєрви. А і ще - здорове почуття гумору, бо без цього в нашому житті тепер уже ніяк.
    Дисклеймер:
    Тріґґер варнінг, кому треба: чиєсь бачення міста може не співпадати з вашим і це нормально. Стереотипи про міста є виключно стереотипами і не мають на меті когось образити.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова/приватні повідомлення

    укр/суржик/рос - якщо це для колориту

    0

    4


    Рафаель Амброзіус Кусто розшукує:

    КІМА КІЦУРАҐІ


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/19/38726.jpg
     

    прототип зовнішності


    Детективе, кожен з нас має своє місце у світі. Моє — розкривати злочини. Я не маю ілюзій, що воно не є другорядним, в порядку речей... але я приймаю його *тому*, що воно - моє. Те ж саме стосується і тебе, детективе, приймаєш ти це, чи ні!




    Кім Кіцураґі, Кім-оно, Кім-бол, Кімоті, канон




    Disco Elysium



    Лейтенант 57-го відділку Громадянської міліції Ревашоля, детектив, Честь, Совість та Організованість Гаррі Дюбуа



    про тебе:

    Я не знаю, що б я без тебе робив у Мартинезі; скоріш за все таки б допився і таки висадив собі мізки на очах в шокованих моїми витівками відвідувачів "Танців у дранті". В ретроспективі неможливо уявити ту точку в часі, де я беру себе в руки і повертаюсь до розслідування. Гадаю, що я від самого початку не планував його завершити. Я вже їхав у той чортів Мартинез, щоб відшкварити наостанок власне життя і викинути його нахуй, як передознуту шльондру. Останній яскравий вихід Текіли Сансент і оглушливий БУМ! - пофарбуй перекошені їбальники докерів червоним, Пістолете!
    Але 57-й відділок прислав тебе - і то вчасно! Спільними зусиллями ми якось зібрали мене докупи і закрили ту довбану справу. А ще зробили Мартинез хоч на дрібку кращим місцем для існування, бо при всій моїй повазі, життям це не назвеш.
    Хоч би якого пиздеця свідком ти не був, ти завжди говориш тихим голосом, в неповторній мʼякій та розважливій манері. Расисти, гомофоби, припижджені по голові підлітки "на спідах" - ніщо не може похитнути твою зібраність та відданість справі, навіть твій ексцентричний харизматик-напарник з оркестром в голові.
    Хоч підлітків ти й недолюблюєш після перших 15 років служби в ювенальному департаменті. Там ти надивився на деяке лайно, хоча по тобі цього й не скажеш.
    Я вважаю, що одна сигарета в кінці дня - це сильно. А твоя здатність показувати роздратування хіба через постукування ногою і зиркання на годинник, замість вилаятися і як слід зацідити комусь в зуби - взагалі викликає в мене захоплення, але хуй я коли в цьому зізнаюся. В особистій розмові.
    А ще, мій перманентно примружений брате, ми ще маємо поставити на твою "Купрі" нові спортивні колеса, ти ж памʼятаєш?


    про мене:

    Я - коп Апокаліпсису, і ти це знаєш напевно! Людина-відкривачка, яка дістане будь-що з будь-кого. Певно, за це ти мене й поважаєш, бо це дивовижно професійні якості для детектива. А ще ти знаєш, що моя голова - це довбаний подкаст з ординаторської в дурці, тому й пости мої - це ще той челендж. Але, якщо раптом вирішиш долучити до моїх балакучих тарганів ще й своїх, то ми будемо тільки раді. Принаймні, більшість із нас.


    ЛС, а там розберемось

    українська, певна річ!

    гостьова/приватні повідомлення/соціальні мережі тощо

    укр/рос/англ, можна зазначити декілька


    Приклад гри

    ЛІМБІЧНА СИСТЕМА - Ти знову нахуярився, мій любий.
    ТИ - Мені не обовʼязково нахуярюватися, щоб відчути себе щасливим...
    ПЕРВІСНИЙ РЕПТИЛЬНИЙ МОЗОК - Але ось ти знову тут. Памʼятаєш де ти є?
    ЛОГІКА - В Мартинезі. В розйобаному номері на другому поверсі.
    ПЕРВІСНИЙ РЕПТИЛЬНИЙ МОЗОК - Овва! Тут є ще хтось.
    ЛІМБІЧНА СИСТЕМА - Ми всі тут... Блукаємо навпомацки в скислій каші із первинних інстинктів та залишків свідомості, поки купа безпорадної плоті навколо нас з останніх сил чіпляється за існування. Ми ніби вʼязні в загидженій тюрязі, яка от-от розвалиться.
    ТИ - Я хочу вибратися із тюряги. Я хочу на свободу, де немає жахливого минулого.
    ПЕРВІСНИЙ РЕПТИЛЬНИЙ МОЗОК - І нема колишніх дружин. Немає гіркого присмаку зради. Немає затерпло-танінового язика після "Червоного командора", що неслухняно меле якісь виправдання. Нема нічо, тільки свобода від всього цього гівна. Хочеш туди з нами?
    ЛІМБІЧНА СИСТЕМА - Він туди не піде, йолопе. Все, що в нього є - це ми, але підемо без нього. Він залишиться лежати тут, на тонкому килимі, що пахне потом та пилом. Петраєш?
    ТИ - Так, похуй. Пиздуйте куди хочете, залиште мене тут.
    ЛОГІКА - В цьому номері.
    ЛІМБІЧНА СИСТЕМА - В цьому забутті.
    ПЕРВІСНИЙ РЕПТИЛЬНИЙ МОЗОК - В цьому мороці.
    СИЛА ВОЛІ - Ти - коп, Гаррі. І ще не все пройобане. Вставай, тобі треба робити свою роботу.
    ТИ - Що це за звук?
    ТРЕМТІННЯ - Це - твій спадок.
    СПРИЙНЯТТЯ - Шелест зажованої плівки. Ти буквально запхав її в горлянку тому нещасному програвачеві. Молодець!
    ЛІМБІЧНА СИСТЕМА - То ти тепер відчуваєш себе щасливим? Твої повіки важезні, наче кришки двох саркофагів. Може не треба відкривати їх і випускати те, що має спокійнесенько собі лежати без турбот?
    ТИ - Я відчуваю себе живим. Нічого спільного зі щастям це не має. Однак я проїбався цього разу...
    ЛІМБІЧНА СИСТЕМА - Тааак... ще й як проїбався. Ти відчуваєш, як протяг холодить твою щоку і як мерзнуть пальці в перепрілих шкарпетках. Чуєш глухе бурмотіння радіо в коридорі і навіть починаєш розуміти, де ти... Чи ж це не найбільший твій пройоб? Не довести діло до кінця.
    ПОЛІЦЕЙСЬКА ХВИЛЯ - Ти досі на робочому місці. В СРАНИХ "Танцях в дранті".
    ЛІМБІЧНА СИСТЕМА - Ти повертаєшся, мій любий друже. Втім, гадаю, ненадовго.

    0

    5

    M  O  Y  E     M  I  S  T  O
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t71639.gif https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t823722.gif
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t223578.gif https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t790716.gif
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t571880.gif https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t569268.gif
    У К Р А Ї Н О М О В Н А   К Р О С П Л А Т Ф О Р М А

    0

    6


    Джон Шепард розшукує:

    MASS EFFECT


    https://c.tenor.com/8eEi4cFuU54AAAAC/mass-effect-mass-effect-legendary-edition.gif
     


    Guide This One, Kalahira, And He Will Be A Companion To You As He Was To Me.



    mass effect



    Поринь зі мною у космічну подорож серед зірок та туманностей задля того, щоб врятувати наш світ від Женців.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова та приватні повідомлення

    укр/рос/англ

    0

    7


    Реджина Міллс розшукує:

    КАСТ «ЯКОСЬ У КАЗЦІ»


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t118600.gif
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t475891.gif
     


    All Magic Comes With A Price



    Once upon a time / Якось у казці



    Точка відліку: кінець третього сезону;
    Важливі зміни в сюжеті: з минулого не повернули дружину Робін Гуда; перебуваючи в іншому часі Зеліна розшукала Кору, Королеву Сердець, та разом з матірью потрапила в час де Кора вважається мертвою; в Сторібруку новий зловіщий дует: матері та дочки.

    [indent]  [indent] Чекаю весь каст для цікавої та захоплюючої гри


    зв'язок

    мова написання постів

    почнемо з гостьової, а далі можемо і в тг

    українська в пріорітеті, але не проти російською

    +1

    8


    Джон Шепард розшукує:

    МАЙОРА КАЙДЕНА АЛЕНКО


    https://i.pinimg.com/originals/8c/87/bd/8c87bd5b70c28a74a6e129ec1d31d56c.gif

     

    original | luciano costa


    "I could shoot someone if it would make you feel better."




    Кайден Аленко




    Mass effect



    Лейтенант, згодом майор Альянсу систем, старший помічник SVV "Нормандія" SR-2, близький друг та побратим коммандера Шепарда.



    про тебе:

    Ми познайомилися ще до того, як нас перевели на Нормандію під командування капітана Андерсона, але не знали один про одного майже нічого. Ти здався мені тоді вмілим біотиком і просто порядною людиною, але ми обидва тримались осторонь через тяжкі випробування у минулому. Наша дружба почалася набагато пізніше, зі смерті бойового товариша на Іден Прайм, коли я прийшов до тями після видінь від протеанського Маяка, і ти перший після доктора Чаквас та капітана Андерсона спитав про мое самопочуття.
    У медичній карті в графі психологічного опису з часів Акузи у мене стоїть особлива примітка про те, що я важко знаходжу спільну мову з іншими та надаю перевагу поодиноким завданням, і головною рекомендацією для мого підвищення по службі завжди був розвиток комунікаційних здібностей. Тож коли я очолив Нормадією, буденним ритуалом стали візити до кожного з членів команди для налагодження робочих стосунків. Я просив оцінки наших місій та розпитував про особисте, але найбільше запам'ятав саме твою історію, бо вона перегукувалася з моєю.
    Коли мені довелося залишити Ешлі на Вермайрі, я бачив, що ти відчував свою особисту провину, адже я вибрав врятувати тебе, незважаючи на наші з Ешлі стосунки. І тоді, коли ми застрягли на Цитаделі, я був спустошений через нашу бездіяльність, але ти сів біля мене поговорити - не як із своїм капітаном, а як з живою людиною, щоб повернути мені віру в нашу справу.
    Ми пройшли тоді так багато, що в якийсь момент я вперше відчув, що таке родина. У дитячому будинку на Землі я уявити собі не міг нічого подібного, але через стільки років у мене нарешті з'явився справжній брат. Я не знаю, що ти пережив, коли сталася аварія на Алкері, - я бачив лише жах в очах Джокера, що викрикнув моє ім'я перед тим, як остання рятувальна капсула зачинилася. У мене було стільки втрат, що не можна й перелічити, але я ніколи не втрачав рідних, - як ти.
    Я шукав тебе, коли через два роки прийшов до тями. Шукав і відчував провину за те, що підвів свою команду та змусив пережити цю катастрофу, але не міг уявити, що наша наступна зустріч буде такою болючою. Ти, напевно, вважав мене зрадником, і навіть той лист зі спробою примирення не погасив мій та твій гнів, бо ми вперше опинилися по різні боки барикад. Чи міг ти мені пробачити те, що я почав працювати на "Цербер"? Чи міг я пробачити тобі те, що ти не зробив те саме, щоб врятувати Галактику?
    Після того, як я повернувся на Землю, ти відвідав мене лише раз. Ми спробували вдати, наче все те, що сталося, не змогло нас змінити та налаштувати один проти одного. Але воно змогло. Ти підозрював мене у співпраці з Привидом, автоматною чергою звинувачуючи у всіх бідах, наче після проекту "Лазар" я перестав бути собою. А я злився на тебе через те, що ти не віриш мені, - мені! - та не мав наміру нічого тобі доводити. Я знаю, що якщо б ми не були так близькі, наша взаємна лють ніколи б не довела нас до цього, але ми поглянули через приціл, коли мало не застрелили один одного, і стіна між нами нарешті впала.
    Наша дружба складна, контроверсійна, сповнена болю від зради та нерозуміння, вона не здатна існувати інакше, - як і ми. Ти можеш вбити мене, а можеш вмерти за мене, але не залишишся осторонь, тому що ні з ким до мене та ні з ким після мене не буде того, що є у нас.


    про мене:

    Я бачу багато можливостей для взаємодії Шепа та Кайдена, бо вірю в те, що їх дружба може бути більш глибинна, ніж з іншими членами команди. Саме Кайден проходить із ним шлях до перемоги від самого початку, і тільки він спостерігає, як ця війна міняє того Шепа, якого він знав до Женців.
    Грати нам точно буде що: по-перше, багато сцен "за кадром" - будемо заповнювати білі плями та напрацьовувати хедканони, по-друге, переосмислення того, що в кадрі лишилось - щось можемо додати чи трохи змінити для реалізму або драматичності, по-третє, життя після перемоги - мій Шепард вибрав "червону" кінцівку, тож залишився в живих, що дає цілий простір для обігравання наслідків та подальших подій. Я також дуже ідейний у плані альтернативи, тож можу запропонувати багато чого поза каноном.
    У стилі написання постів я не перебірливий. Пишу від 4 до 8 тисяч символів, але намагаюся не дуже словоблудити. Маю звичку виділяти пряму мову напівжирним, але можу писати взагалі без тегів, якщо так співгравцю комфортніше. В плані лапслоку підлаштовуюсь теж.
    Надаю перевагу використанню меседжерів для обговорення гри та просто спілкування - так швидше. Взагалі люблю поговорити та покидатися мемами, але ціную особистий простір, тож за бажанням можемо залишатися в межах приватних повідомлень на форумі.
    Ще момент: я в заявці описав, що на Вермайрі залишив Ешлі, але, на відміну від канону, вона вижила, про що ми дізналися уже після знищення Володаря на Цитаделі.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова, а потім готовий перейти у приватні повідомлення та/або телеграм

    укр/рос/англ


    Приклад гри

    [indent] Шепард ненавидів політику. Ще з тих часів, коли він тільки-но став СПЕКТРом, доводилося вчитися дипломатії, яка крала дорогоцінні хвилини та чиїсь життя, задля того, аби дотриматися протоколу. У вік розмаїття рас та народів, коли хвиля ксенофобних воєн завершилася, він мав доводити, що люди - не крогани та батаріанці, які розуміють тільки силу та на все, що не подобається, відповідають агресією. Скільки разів хотілося врізати кожному з Радників Цитаделі, а особливо - послу Удіні, але Шепард зціплював зуби так, що щелепи гуділи, рахував до десяти, а потім намагався докладно і спокійно пояснити, в чому він не згоден. Чим частіше доводилося спілкуватися із Радою, тим більше потім боліла голова та зуби, - наче до цього він жував метал. Доктор Чаквас сказала, що потрібно вчитися розслаблятися, інакше подібне напруження колись почне руйнувати емаль зубів.
    [indent] Тепер, коли почалася справжня війна, Шепард перестав себе стримувати. Його злило те, що він так і не навчився домовлятися, але Андерсон все одно наказав йому взяти на себе таку відповідальність. Тепер життя мільйонів землян залежить не від кількості вбитих їм із гвинтівки, але від спроможності дати кожному союзнику те, чого вони потребували. Тому що ніхто не хоче воювати безкоштовно. Дивно, та початок Жнив навіть кроганів зробили хитрішими - для них це був ідеальний момент вирішити питання генофагу.
    [indent] Це було важко, але Шепард домігся всього, що було потрібно задля отримання допомоги від кроганів та туріанців. Та ця винагорода не полегшила йому життя, - якби не "Цербер" та нескінченні запити про допомогу від тих, хто Привиду перейшов дорогу, вони б діяли швидше. Але через нього Шепард мав постійно зриватися із завдань і літати на Цитадель: наче не було проблем, які вимагали більш негайного вирішення. В останній раз довелося вистрелити Удіні прямо в пику, щоб врятувати Раду. Чесно кажучи, це принесло солодке задоволення, навіть незважаючи на те, що довелося потім проводити із Кайденом довгу і відверту бесіду про вірність, лояльність та честь.
    [indent] Здавалося, що все, що потребувало його уваги, так чи інакше було ініційовано Привидом або кимось з його людей. Після того, як з Удіною було покінчено, йому написала Арія. Шепард чув, що на Омезі щось відбувалося, але до початку війни він був на півроку відрізаний від решти Галактики, а з відльотом на Цитадель - зайнятий пошуком союзників. Бачити Арію за межами астероїду, яким вона правила, було більше, ніж незвично. Наче хтось переплутав декорації навколо неї, і тепер вона опинилася в полоні нетипового для неї соціуму. У неї залишилися зв'язки та вплив, але ті, хто приходив потанцювати у клуб, який став для Арії новою приймальною, рухався не в тому ритмі. "Потойбічне життя" на Омезі було справді живим, і Арія була його серцем, підкорюючи кожний куточок, але тут, на Цитаделі, вона просто одна з багатьох.
    [indent] Вони домовились про те, що Шепард їй допоможе. Враховуючи те, що найманці, які тепер теж тимчасово опинилися тут, могли стати частиною загальної армії, а очищення Омеги від "Церберу" давало ще один невеликий, але штаб супротиву, для Землі це було навіть більш вигідно, ніж для Омеги. Шепард не міг назвати себе альтруїстом, але майже ніколи не відмовляв, - колись з усіх можна отримати вигоду, нагадавши, що усякий, кому він приходив на допомогу, тепер йому винний. Це була хороша стратегія, і ще краще, коли тобі винний хтось на кшталт Арії Т'Лоак.
    [indent] А потім прийшло ще одне повідомлення - спонтанне, коротке, явно написане похапцем. Шепард саме йшов до тренувальних кімнат СПЕКТРів, бо капітан Бейлі написав, що з'явилося декілька нових програм, але, судячи з того, що писала Арія, його чекає тренування наживо.
    [indent] Аерокаром він дібрався до потрібного району, але зупинився на відстані від квартири, - поодинокі постріли знаменували про тривалу, але вкрай ліниву перестрілку між охороною Арії та тими, хто на неї напав. Шепард зайняв укриття за однією з колон та надягнув оптичний візор: противник в основній масі явно не чекав, що хтось може напасти на них ззаду, тож можна пошукати місце десь вище та зняти особливо небезпечних снайперкою. Але перед цим краще створити спільний радіоканал, щоб залишатися з Арією на зв'язку.
    [indent] Шепард увімкнув електричний щит на випадок, якщо його помітять, та короткими перебіжками дібрався до драбини на верхній рівень кварталу. Відсутність броні разюче впливала на швидкість та спритність, а завдяки тактичному маскуванню вдалося залишатися невидимим до моменту, коли він нарешті дібрався відносно безпечного місця з гарним обзором.
    [indent] Інструментрон майже закінчив додаткове шифрування каналу, коли Шепард дістав снайперську гвинтівку та поглянув на "поле битви" через оптичний приціл. З цього ракурсу більшість штурмовиків була як на долоні - він навів приціл на голову одного з них та приготувався натискати на спусковий гачок.
    [indent] - Аріє, прийом. ти мене чуєш? - тихо, але чітко проговорив Шепард в мікрофон на візорі.
    Інструментрон відповів шипінням, знаменуючи про те, що канал працює, хоч із затримкою. Шепард вистрелив - один з нападників впав, але ніхто з інших не помітив через те, що його з трьох боків оточувало металеве укриття. Якщо розстрілювати їх з кінця, то вони нескоро зрозуміють, що тут відбувається, і вони з Арією зможуть розробити план дій.

    0

    9


    Піддослідний кролик розшукує:

    ДОТТОРЕ


    https://i.pinimg.com/originals/4a/5c/6e/4a5c6e69be5459c5bc6d95ccbee8b608.gif
     

    зовнішність оригінальна


    Lily Allen - Fuck You




    Il Dottore, канон




    genshin impact



    2 предвісник Фатуї, вчений, мій нічний кошмар



    про тебе:

    [indent] Скажи, ти знаєш, що ти - чудовиско? Не зі щупальцями чи іклами, ні. Ти вмієш уміло маскуватись під звичайну людину. Ну, майже під звичайну.
    [indent] Бути генієм - те ще випробування. Бути амбіційним генієм - випробування в стократ важче. Але ти знайшов місце, де як мінімум є користь від твого дійсно великого розуму. Жаль, що у нього є побічний ефект у вигляді відсутності чогось чистого та людського. Та не мені про це тобі розказувати. Бо я для тебе - усього лише іграшка для чергового надважливого експерименту. Хтозна, можливо усе, що зі мною відбувається, лиш вдало прописаний тобою сценарій?
    [indent] Ти для мане - справжній кошмар. Не той, що ховається десь у закутках дитячої уяви, не міфічний монстр з-під ліжка, яки затягне мене туди за непослух, а цілком реальне чудовисько, що переслідує у снах і мареннях, навіяних елезаром. Деколи мені здається, що ти ходиш за мною, слідкуєш з-за кута, спостерігаєш з тіні дерев, як жахливе нагадування про моє минуле. Але тобі треба усвідомити, що я більше не те маленьке затуркане звіреня, яке ти можеш смикати за ниточки і вертіти ним, як твої душі завгодно. Я більше тебе не боюсь - стараюсь не боятись - бо у мене є ціль і люди, які допомагають рухатись далі. А ти... А ти лиш тінь минулого, привид з тих темних днів, які мені узагалі не хочеться згадувати.
    [indent] Але чи згодишся ти колись на щось подібне?


    про мене:

    Я не хочу говорити про тебе чи про себе надто багато, і так зрозуміло, хто ми і чого буде вартувати наша взаємодія. Взагалі, поки про Дотторе вкрай мало офіційної інформації, тому у твоїх руках є дуже хороша можливість його робити таким, яким тільки твоя душа побажає. Я ж прийму тебе будь-яким.
    Планів на гру у мене багато. Починаючи з флешбеків і закінчуючи усім, що відбувалось під час основного сюжету. а ще я прям капець як хочу пограти фатуйські альтернативи, ну просто тому що хочу і чому ні
    Пишу я від 3к і більше, в достатньо повільному та розміреному темпі, від тебе того ж вимагати не буду. Як не буду вимагати грати виключно зі мною, в кінці кінців потенціал у Дотторе просто величезний. До того ж у нас є пан Скара, з яким вам буде про що поговорити, та й Тігнарі напевно буде не проти повипускати у тебе свої стріли. У грі, звичайно ж.
    Ти просто приходь, а що з усім робити - вирішимо разом.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова / приватні повідомлення / мессенджери за домовленістю

    українська в пріорітеті


    Приклад гри

    [indent]Усе довкола за вікном буяє зеленим, цвіте, живе своїм життям. Стільки рослин вона не бачила навіть у Монді, тому дивиться із ледь прихованим захватом - широко розплющивши очі і не знаючи, на чому їй зупинити свою увагу. Тут красиво і зовсім-зовсім спокійно, вона глибоко вдихає вологе повітря і стає дуже хороше. Це відчуття з'явилось у душі під час їхньої з Сайно мандрівки, та зараз, здається, вкорінилось там назавжди - вона поки в цьому не впевнена, та їй цього хочеться. Дуже-дуже. Мало не на рівні дитячого капризу.
    [indent]Сама вона уже не дитина, зовсім доросла, хоче здаватися такою. Хоче бути подібною на дівчинку з міста Свободи, яку всі люблять і який всі довіряють, до думки якої прислухаються. Та поки виходить слабо: у неї і голос не поставлений, і погляд сердитої тваринки відлякує, і спроби знайти спільну мову з кимось з тріскотом провалюються. Можливо це відбувається ще й тому, що поряд з нею є учений. Він хороша людина, вона це знає, та гонор у нього такий, що важко витримати. А у непідготовлених і зовсім жижки трусяться. Коллеї до цього вже привикла, майже зразу, та всякий раз мало не до крові прикушувала язик, коли починала базікати понад міри і він зиркав на неї отим своїм грізним поглядом. Хоча не скажеш, що дорога була прям вкрай неприємною.
    [indent]Вона обережно оглядається, оцінює обстановку. Сумеру майже зник з її пам'яті, життя тут, до хвороби і фатуйських застінків, здається тільки сном, давно забутим і зчезнувшим десь у недрах часу. Донедавна вона ненавиділа це місце, хоч і не пам'ятала його, хоча б з тієї причини, що воно стало джерелом її бід. Та зараз усе по-іншому, зараз вона готова дати йому ще один шанс і сподівається отримати шанс для себе, на спокійне і мирне життя.
    [indent]Поглядом вона натикається на хлопчину, десь її віку. Той нахилився над чимось і з інтересом це щось розглядав, але коли підняв голову і впіймав погляд Коллеї, та зразу ж відвернулась. Щоки спалахнули червоним, вона добре знає це відчуття, і дівчинка відводить погляд у сторону, затримує його на книжкових поличках у кімнаті. Колись вона обов'язково знайде у собі силу порозумітися з однолітками, а зараз треба зосередитись на тому, що є тут.
    [indent] За дверима чути приглушені голоси, та розібрати про що вони говорять майже неможливо. Коллеї деякий час пробує прислухатися до розмови, та швидко залишає цю затію, не хотілося б, щоб її на цьому застукали. Тому вона зосереджує увагу на кімнаті, вивчає обстановку, навіть принюхується. Зразу стає цікаво, а чим, власне, займається той, кому усе це належить. Чомусь їй здається, що друг Сайно - учений. Не такий, яких вона бачила у Сніжній, зовсім інакший. У перші секунди він поздавався їй кумедним. Не скажеш, що він був щасливий зустріти гостей, навіть навпаки, та злості у ньому не було. За своє коротке життя Коллеї навчилась відрізняти хороших людей від поганих. Звичайно, були ще і дивні, як ота пані рицар з Монду чи Сайно. Але цей незнайомець не був похожим ні на кого. Звичайно, їй дуже хочеться знати, хто він такий, чому у нього є хвіст і вуха, та щось підказує, що поки про це не варто навіть заїкатись, хто зна, як він відреагує. А сваритися з можливим другом при першому ж знайомстві зовсім не хочеться.
    [indent] Погляд Коллеї упав на стіл і недописаний текст. З легким соромом розуміє, що прочитати написане там їй важко, тому полишає рівненьки закарлючки і відходить у сторону, з погано прихованою цікавістю розглядає метеликів за склом, поки за спиною не рипають двері. Як завжди, дівчинка готується до найгіршого, то небезпеки нема - тільки цікавий їй незнайомець і... Все.
    [indent]- Угу, - коротко відповідає на все сказане. Їй прийдеться зрозуміти ще багато різних речей, та поки - хватить потрясінь. - То він мене кинув тут, так?
    [indent] Звучить майже ображено. Та Сайно не перший, хто залишає її ось так, на самоті, у чужих людей. Вона вже навіть не ображається, привикла, не чекає чогось іншого. Той якось обмовився, що піде, та вона, у глибині душі, сподівалась, що він хоча б на прощання скаже кілька слів.  І як завжди її сподівання не справдились.
    [indent] Та на цьому вона не стала зациклюватись. Не тоді, коли співрозмовник, Тігнарі, зробив щось цілком неочікуване. Невже він і таке уміє робити? Хотіла б заперечити, сказати, що не голодна, та не встигла - живіт по-зрадницьки дав про себе знати і вже вкотре за останню годину їй стало соромно за себе.
    [indent] - Ну... Хіба що трішки... - Випалила на одному подиху, а потім, зовсім неочікувано для себе продовжила:
    [indent] - То Вы можете... Отак, вухами?
    [indent] І налякано притисла до губ долоньки.

    0

    10


    Еймонд Таргарієн розшукує:

    ГЕЛЕЙНУ ТАРГАРІЄН


    https://64.media.tumblr.com/ece54a5a99b0de2aa15db565ad4d78bb/fa2ccdc7b26e2609-ef/s400x600/f710b6784aecfbcf3b1e6d4149a55f8d849e00ad.gif
    https://64.media.tumblr.com/23ea93882bc4ca985ac17f5b9eda3e59/fa2ccdc7b26e2609-84/s400x600/639b3247b90acd3daf38c089280e6e0e80680b1f.gif
     

    PHIA SABAN


    Твоє волосся — хвильне море,
    П'янке, невпинне,
    I заплелися в хвилі зорі,
    I білі, й сині.



    Гелейна Таргарієн



    - З дитинства надає перевагу компанії павуків та іншої швалі, аніж браттям - не можу тебе за це звинувачувати, Ейгон - імбецил, а я чому такий насуплений був? Бо в мене дракона не було. Зараз є, подивишся?
    - Ванга на мінімалках: то про око моє навіщує, то про дракона під септою, вже боязно тебе про щось питати, чесно;
    - Між піками точеними та Ейгоном все ще обирає тарганів, - і трошки мене, бо подивися на моє сапфірове око, воно чарівне;
    - Як розумієш - інцест то дєло сімейне, а в Таргарієнів так і зовсім православне;
    - Як розумієш /2/ - в заявки я не можу від слова зовсім, але то я тут такий смішний (ні) клоун. У грі я полюбляю скло на сніданок, обід та вечерю, тож обіцяю - буде боляче, але тобі сподобається. Трішки про себе - здебільшого натискаю шифт, коли пишу пости, але можем домовитися, якщо полюбляєш лапс. Не гонюся за розміром постів і чекаю того ж; можу відписувати швидно, можу через декілька неділь - сама розумієш, з головою, силами та всім іншим зараз бувають проблеми, тож сподіваюсь на розуміння і обіцяю теж саме. Дуже чекаю на тебе пошепотіти за Гелейну та хедканони, залітай.


    зв'язок

    мова написання постів

    спочатку приватні, згодом можемо перейти до телеграму

    укр/рос/англ

    0

    11


    корнелія хейл розшукує:

    МОЇХ РІДНИХ ЧАРІВНИЦЬ


    https://pibig.info/uploads/posts/2021-04/1619194994_15-pibig_info-p-vitch-anime-krasivo-15.jpg
     


    той, хто вміє чекати, може багато чого досягти



    w.i.t.c.h.



    стражниці виросли, навчаються, обзаводяться роботою та іншими ознаками зрілої людини. їм не до спасіння світів: і часу замало, і не зникнеш уже в середині дня. останніми роками нічого надприродного немає, від стражниць потрібно лише доучувати молодих [і не дуже] чарівників, і коли з метамуром трапляється нещастя, вони виявляються неготові. кажуть, історія не знає умовного способу. але, все ж таки, ми часто ставимо собі це питання: «що, якщо?». що, якби фобос втік та атакував землю? які були б наслідки? вони стали би заручницями свого магічного образу на очах мільйонів людей?


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова / приватні повідомлення

    укр /рос / англ

    0

    12


    Реджина Міллс розшукує:

    СІМЕЙКУ ЧАРМІНГІВ


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t569827.gif
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/11/t678120.gif
     

    Ginnifer Goodwin, Josh Dallas, Jennifer Morrison


    .     .     .     .



    Білосніжка, Королевич і Рятівниця
    Мері Маргарет Бланшар, Девід Нолан, Емма Свон



    [indent] Наспраді, ці троє скалки в дупі Її Величності, але, чомусь, вона встигла звикнути до цих бід наголову. Від взаємної ненависті вони всі зробили декілька кроків в сторону симпатії і навіть встигли врятувати дупи один одному.
    [indent] Зараз у нашій реальності кінець третього сезону, Емма і її однорукий пірат повернулася з минулого. Колишню дружину Робін Гуда вона за собой не привела, а тому в неї всі шанси жити довго та щасливо поки є.
    [indent] Досить цікавий момент може статися у Білосніжки, адже з минулого в наш час потрапить Кора. Символічно, що вбивця і жертва зустрінуться? Гадаю, що буде досить цікавий сюжет для розвитку персонажа, а не те, що ми мали в серіалі.
    [indent] Я дуже чекаю на всіх. Обіцяю багато гри, багато графіки дуже багато і королівського сарказму.


    зв'язок

    мова написання постів

    почнемо з гостьової, а далі можемо і в тг

    українська в пріорітеті, але не проти російською

    0

    13

    https://64.media.tumblr.com/b8321ee0c063e82ab4c52e3e88c9e179/94f2142f94c9db43-76/s250x400/5960380859f7cdd215f9b1c5c01b0b73bab18282.gif

    https://64.media.tumblr.com/0b0faef99bc09fa0b402e05d5fceee52/94f2142f94c9db43-3c/s250x400/0d98de3e54f278ef672006c2be5e9df80a9ac8ec.gif

    https://64.media.tumblr.com/29eea6f4a3adbe61d89eaadd865e3ba9/94f2142f94c9db43-49/s1280x1920/ccfada83eaf0a8e6043578174e249ffdba9dc3b7.jpg

    https://64.media.tumblr.com/f292aeae9bd1330f9fffadf5cb3aedde/94f2142f94c9db43-d1/s400x600/df3f300e96585e8579a5adf7507ffe0bed128811.gif

    https://64.media.tumblr.com/514f366fa5e061ae38790dbf2d01d802/94f2142f94c9db43-52/s250x400/a89b8a89ce26d58f017c31364b3c500e9e160709.gif

    dottore (genshin impact) we need you!

    Отредактировано Tasha Mille (20-12-2022 18:11:33)

    0

    14

    https://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/288466.png

    0

    15

    СПИСОК РОЛЕЙ И АКТИВНЫХ ФАНДОМОВ

    https://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.pnghttps://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.pnghttps://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.pnghttps://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.png


    Aa - Bb - Cc - Dd


    A SONG OF ICE AND FIRE

    Aegon II Targaryen - Ейгон II Таргарієн
    Baela Targaryen - Бейла Таргарієн
    Daemon Targaryen - Деймон Таргарієн
    Rhaenyra Targaryen - Рейніра Таргарієн
    Viserys I Targaryen - Візеріс І Таргарієн

    BATTLESTAR GALACTICA

    Dino Adamidi - Діно Адаміді
    Kero Morі - Керо Морі.
    Rhea Hagar - Рея Хагар

    CITIES

    Chornobyl - Чорнобиль
    Kherson - Херсон
    Khmelnytskyi - Хмельницький
    Kryvyi Rih - Кривий Ріг
    Kyiv - Київ
    Lviv - Львів
    Pripyat - Прип'ять
    Zaporizhzhia - Запоріжжя
    Zhmerynka - Жмеринка

    DETECTIVE COMICS

    Zatanna - Затанна

    DISCO ELYSIUM

    Harrier Du Bois - Гаррієр Дюбуа
    Kim Kitsuragi - Кім Кіцурагі

    DRAGON AGE

    Anders - Андерс
    Garrett Hawke - Ґарет Гоук


    Ee - Ff - Gg - Hh


    GENSHIN IMPACT

    Collei - Коллеї
    Scaramouche - скарамуш
    Tighnari - Тігнарі


    Ii - Jj - Kk - Ll



    Mm - Nn - Oo - Pp


    MARVEL

    Namor - Намор
    Sylvie Laufeydottir - Сільві Лафейдоттір

    MASS EFFECT

    John Shepard - Джон Шепард
    Saren Arterius - Сарен Артеріус

    ONCE UPON A TIME

    Regina Mills - Реджина Міллс


    Qq - Rr - Ss - Tt


    SHINGEKI NO KYOJIN

    Levi Ackerman - Леві Аккерман
    Mikasa Ackerman - Мікаса Аккерман
    Zeke Yeager - Зік Єгер

    STAR WARS. THE MANDALORIAN

    Din Djarin - Дін Джарін

    STAR WARS THE OLD REPUBLIC

    Doc - Док

    Hero of Tython Maya - Герой Тайтону Майя

    THE WITCHER

    Cirilla - Цирілла
    Eskel- Ескель
    Geralt of Rivia - Ґеральт із Рівії
    Yennefer of Vengerberg - Йенніфер з Венгербергу


    Uu - Vv - Ww - Xx


    USA real

    Adam Kilbane - адам кілбен
    tilda blackwater - тільда блекуотер

    W.I.T.C.H.

    Cornelia Hale — Корнелія Хейл


    Yy - Zz - 0-9


    19 DAYS

    mo guan shan - мо ґваньшань

    https://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.pnghttps://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.pnghttps://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.pnghttps://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/219079.png

    Отредактировано Tasha Mille (25-12-2022 14:28:27)

    0

    16


    Джон Шепард розшукує:

    ЕШЛІ ВІЛЬЯМС


    https://thumbs.gfycat.com/RevolvingDefinitiveGibbon-max-1mb.gif

     

    Alison Carroll або Dina Meyer


    спи собі сама коли біля тебе мене нема




    Ешлі Вільямс




    Mass Effect



    Сержант, згодом лейтенант; служила на SVV "Нормандія" до того, як зникла без вісті на Вермайрі; після реабілітації стала частиною розвідки третього флоту, але після нападу на Землю була переведена під командування адмірала Андерсона.



    про тебе:

    Іден Прайм став для тебе персональним пеклом - ми прийшли занадто пізно, коли весь твій загін був знищений, а ти опинилася в оточенні гетів без надії на життя. Я втратив товариша в той день, але це померкло поряд із твоєю втратою, - ти пішла за мною, але не тому, що хотіла вижити, але тому, що хотіла бути похованою у пилу нерідної планети. А коли тобі не вдалося - я відштовхнув тебе від Маяка і побачив повідомлення протеан перед тим, як втратити свідомість на два дні, - ти уникала навіть мого погляду, бо відчувала вину. Але мені здалося, що тоді ти вирішила продовжувати жити.
    За рекомендацією капітана Андерсона я намагався частіше спілкуватися зі своєю командою, тож мені доводилося часто спускатися до того, місця, де ти любила проводити час. Чому саме в напівтемряві вантажного рівня біля шаф з екіпіруванням? Наче та темрява могла приховати рум'янець на твоєму обличчі, коли ти намагалася мені не посміхатися і ховала погляд.
    Поряд з найпередовішими технологіями, які ми мали на фрегаті, разом із представниками інших рас, які долучилися до нашої місії, у світі, де основною релігією стали зорі та космічний вакуум між ними, ти виявилася старомодною дивачкою, що молилася та читала вірші з минулого століття. Але ти подобалася мені такою - неочікуваною, незвичною, нетиповою. Я не помітив, як сам почав посміхатися.
    Рішення, яке мені довелося прийняти на Вермайрі, було одним з найважчих у житті. За кілька місяців поряд ти стала частиною команди, але я не міг не врятувати Кайдена, якому Сарен не залишив ні шансу. Надія на те, що у капітана Кірахе є запасний план, що врятує його загін, згасла, коли Джокер показав радіус вибуху на покинутій базі. І те квітуче почуття, що тільки почало зароджуватися всередині мене, перетворилося на чорну діру. Але я зарано зневірився.
    Ми ледь врятували Цитадель, коли Володар підкорив собі Сарена і мало не запустив процес знищення усієї Галактики. Кілька тижнів я провів на реабілітації, але в один з тих днів мені повідомили, що ти жива. Я не міг повірити, але водночас відчував, що завжди знав - тебе так просто не знищити, навіть якщо здається, ніби після того вибуху не залишиться навіть пил. Але саларіанська група особливого реагування (ГОР) планує більше десяти основних сценаріїв розвитку подій, один з яких врятував тебе та переніс на Сур'Кеш.
    Після перемоги ми бачилися не так часто, як би нам хотілося, - я відчував провину, що вибрав тоді не тебе, а ти страждала через те, що поставила цей вибір переді мною. Але ми пожалкували мільйон разів про те, що викроїли недостатньо часу один для одної, коли "Нормандію" знищили над Алкерою. Я чув, що ти перейшла у розвідку в інший флот, що базувався на іншому кінці Галактики, і я тільки можу собі уявити, що ти відчула, коли почула жахливі новини. Мабуть, те саме, що я відчув відлітаючи з Вермайру?
    Не знаю, чи вірила ти в чутки, що Цербер відновив мене та змусив працювати на себе. Не знаю, чи вірила ти у відомості, що до мене приєдналися наши колишні товариші по служби. Не знаю, чи вірила ти в мою порядність досі, коли ці чутки та відомості підтвердив Кайден після нашої зустрічі на Горизонті. Здогадуюсь, що тобі, як і Кайдену, це не сподобалося - але ти не писала листів з вибаченнями за свою експресію та не намагалася мене зрозуміти. Бо ти така. Бо саме через це ти мене так зачепила.
    Ми ніколи не обіцяли, що будемо разом. Ми не клялися у вірності, не будували планів на майбутнє, не бажали нічого, що виходило за рамки нашої місії. У мене були інші, коли життя знову розвело нас по різні кінці Всесвіту, і я не був би проти, якщо ти теж була з кимось крім мене. Хіба були ми колись разом - у класичному та нормальному сенсі? Може, найбільшою нашою помилкою почати тоді, коли наш світ у вогні? Я більше не бачу рум'янцю на твоєму обличчі, навіть коли торгаюся його згрубілими пальцями, але у карих очах впізнаю полум'яне пекло, що ми залишили на Землі, коли відлітали. В цій боротьбі ми тепер загинемо обоє, але на цей раз кожну хвилину до цього краще бачити неминучу гибель з тобою.


    про мене:

    Знаю, що Ешлі не користується популярністю на рольових, але я чітко бачу, як її та ці стосунки зробити глибокими та цікавими. В моєму описі у них не так багато часу, який вони проводили разом, та майже кожна поразка чи перемога Шепа відбувається без неї, але це здається більш реалістичним та робить почуття схожими на ілюзію та міраж. Шеп явно Ешлі ідеалізує, але можливо в тому числі й це тримає його на плаву та змушує прагнути досягнути того, що знаходиться так далеко.
    Не варто переживати, що Ешлі "помирає" на Вермайрі, а потім події розлучають їх знову - до самого початку Жнив. Бо саме з того відльоту з Землі вони знову опиняються на "Нормандії" разом. На Марсі поранення отримує Кайден, але це зовсім не означає, що Ешлі весь час просто стоїть за спиною Шепа. Я бачу її такою ж недовірливою після співпраці Шепарда з Цербером, і усі спроби вияснити стосунки можна огорнути в драматичний екшн на кшталт тих, що відбуваються на Цитаделі з Кайденом.
    Те, що залишається за кадром, - чиста дошка, на якій можна малювати будь-що, і сама Ешлі може бути вільно інтерпретованою, за виключенням лиш найбільш ключових подій та рис. У мене особисто є багато ідей, якими буду радий поділитися, але не нав'язувати.
    Ну, і як можна зрозуміти з того, що я написав вище, це заявка в пару.
    По стилю написання постів: зазвичай пишу від 4 до 8 тисяч символів, хоча останнім часом себе стримую і намагаюся писати поменьше. Виділяю пряму мову напівжирним, але тільки якщо співгравець не просить так не робити. Так само і з лапслоком - за замовчуванням не використовую, але за потреби підлаштуюся.
    Люблю обговорювати гру у меседжерах, бо це швидко і зручно, та й взагалі люблю поговорити, тож буду радий використовувати щось крім приватних повідомлень на форумі. Проте, якщо не маєш бажання переходити цю межу, я не буду наполягати.


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова та приватні повідомлення, загодом соціальні мережі

    укр/рос/англ


    Приклад гри

    [indent] На відповідь не треба було чекати надто довго - бадьорий голос Арії, незважаючи на те, що вона опинилася у пастці у власній квартирі, знаменував про відносно контрольований перебіг подій, хай навіть їх було у два з половиною рази менше. Шепард націлив у голову одному з туріанців, намагаючись змінити цю несправедливо пропорцію, та попередження Арії завадило йому.
    [indent] Були моменти, коли Шепард жалкував, що не мав біотичних здібностей. До дупи ті скарги, які він так часто чув від Кайдена про імплант L2, бо він і без нього мучився головними болями через багато чого. Зараз відкинути гранату, затримати її у стазисі, оточити бар'єром - що завгодно! - було б набагато кориснішим, ніж уся його влучність, яку він напрацьовував з Гаррусом, стріляючи по банках.
    [indent]  - Дідько! - Вказівний палець торкнувся візора, викликаючи швидку команду, і в один момент відісланий імпульс розірвав гранату у повітрі. Шепард ледве встиг сховатися за металевим пластом колони та зажмуритися на випадок, якщо ці найманці використовували світлошум.
    [indent] Вибухова хвиля вдарилася у його укриття, але все одно знесла електричний щит майже повністю. На встановлення підуть секунди, але їх може бути достатньо для того, щоб один з цих кроганів скоротив відстань між ними вдвічі. А битися з кроганом кулаками - справжнє самогубство. Шепард зняв з поясу контактну міну - нажаль, єдину, бо не встиг поновити запаси після останнього бою, - та кинув вниз. для крогана не смертельно, але принаймні сповістить про його наближення.
    [indent] Поки щити перезавантажувалися він, відклавши снайперку, дістав штурмову гвинтівку та зарядив вогневими патронами. Міна мовчала, тож час був, і треба цим скористатися. Шкода, що гранати "Інферно" зараз ніде не відшукаєш - навіть Заїд Масані, коли вони бачилися в останнє, скаржився, що перейшов на шрапнелеві гранати, - вони б стали у нагоді. Шепард випрямився та виглянув за колону - як він і боявся, після використаного перевантаження його схованка була скомпроментована, і сюди вже поспішав кроган-воєвода.
    [indent]  - Пішов у сраку, - шикнув він собі під ніс та випустив чергу. Кроган зупинився і почав струшувати з себе полум'я, щоб відновити регенерацію, - наче це допоможе, - але Шепард перезарядив гвинтівку та випустив ще одну. Опіки розповзалися по кроганській морді, випалюючи грубу шкіру, і в якийсь момент той не витримав та впав.
    [indent] Вогонь доробив своє діло за кілька секунд, і шлях до Арії значно полегшився. Другий кроган, туріанець та найманець з людей довірили свої спини іншому туріанцю, ніби той міг встояти без свого суворого союзника, тліючого на підлозі. Шепард криво посміхнувся тому та саботував його гвинтівку раніше, ніж той встиг націлити його. Туріанець забарився. Він склав гвинтівку та потягнувся за дробовиком на спині, не зупиняючи рух до драбини, і це стало його фатальною помилкою - контактна міна спрацювала та розірвала бідолаху по пояс.
    [indent] Інший кроган першим відчув, що тепер їх ніхто не прикриває. Нажаль, два інших пішли вперед та зникли з поля зору - повертатися до снайперки тепер було марною справою, тож довелося її скласти та переключитися на штурмову гвинтівку. Кількість патронів була недостатньою, щоб вбити цього так само, як і першого, тож час було мислити творчо. Пальці забігали по інтерфейсу інструметрону, а вільною рукою Шепард дістав невелику металеву мушлю та кинув її за спину крогана. Менш ніж за п'ять секунд мушля отримала відісланий алгоритм команд та відкрилася, трансформуючись у невеличку турель. Кроган зупинився, очевидно, не знаючи, на що йому відреагувати першим, - Шепард поставив на свій щит тактичне маскування та спустився в коридор.
    [indent] Шанс стяти крогану голову був, якщо зайти йому за спину, але перед тим треба виплавити місце для леза інструментрону. Тактичне маскування давало не так багато часу, але його має вистачити на швидкий залп останньої черги вогневих патронів. Шепард націлив гвинтівку ворогові в спину та вистрілив кілька разів, перш ніж відкотитися убік, коли кроган незграбно повернувся, а тоді випустив решту патронів і сховався за дерев'яною перегородкою. На відміну від металу, вона його не врятує, але йому цього і не треба. Достатньо лише секунди, щоб передати ще одну команду переносній турелі, - та випустила електричний імпульс, вдаривши крогана током, а тоді Шепард вискочив зі свого укриття та різанув лезом того по шиї якомога глибше. Його голова різко сіпнулася вперед, оголюючи товсту горлянку в розрізі, важке тіло захиталося та почало завалюватися набік. Шепард відійшов на крок назад та вдарив його ногою.
    [indent]  - Арія! - гукнув він убік, куди просунулися два останніх бійці. Складно було уявити, що ті могли бути ще живими, враховуючи біотичні здібності азарі, але нехтувати обережністю теж не варто.

    0

    17

    https://64.media.tumblr.com/ef0c756a037c83e8eed1e6ee55cc2dca/tumblr_p8hry8MP3e1rwvg46o1_400.jpg

    https://64.media.tumblr.com/97adfa0fe849f3ec72e679100e41619d/tumblr_p8hry8MP3e1rwvg46o4_500.jpg

    A SONG OF ICE AND FIRE
    fandom

    https://64.media.tumblr.com/4c164ec2035b154c77466344cec716f7/tumblr_p8hry8MP3e1rwvg46o5_540.jpg

    https://64.media.tumblr.com/a33052b69e87905599f11dd409a5b3ac/tumblr_p8hry8MP3e1rwvg46o8_500.jpg

    https://64.media.tumblr.com/c8fabb4a1946f284b483f1c4f6f3bb6f/tumblr_p8hry8MP3e1rwvg46o3_640.jpg

    TARGARYEN
    family looks for new siblings

    0

    18


    Героїня Тайтона Майя розшукує:

    SWTOR CAST


    https://pa1.narvii.com/6195/92bc7509ef90f7945b698c1146c6048aafd3d2f8_00.gif
     


    Death before surrender. But today is not our day to die.



    star wars the old republic



    300 років минуло з того часу, як Дарт Реван зруйнував Зоряну Кузню і зник у космічному мороці. До народження Енакіна Скайуокера ще понад три тисячі років. Однак цей насичений проміжок історії вартий уваги і дає море можливостей для творчої реалізації. Далека-далека галактика в той час знову була на порозі війни, а отже, для вояк і адептив сили, найманців, контрабандистів, розбійників та піратів завжди знайдеться справа. Ми можемо грати як по канонічним віткам коміксів та ігор так і повністю відпустити фантазію у вільне плавання та творити абсолютно нову історю з пригодами для себе. Я чекаю на вас, герої тієї далекої епохи, давайте створимо нову історію разом!


    зв'язок

    мова написання постів

    гостьова

    укр/рос

    0

    19


    Цирі та Йенніфер розшукують:

    КАСТ «ВІДЬМАКА»


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/12/782074.png
     


    Істинно кажу вам, се надходить вік меча й сокири, вік вовчої завірюхи. Надходить Час Білої Стужі й Білого Світла, Час Шаленства й Час Погорди, Tedd Deireadh, Час Кінця.



    The Witcher




    Пророцтва дані нам не для того, щоб покірно схилити голову перед волею Призначення, а щоб бути готовими й дати відсіч усім незгодам, що чатують на нас у майбутньому. Ітліна напророчила нам кінець світу, проте я точно знаю, що ми його настання не допустимо.


    Орієнтуємося на 1269-70 рр. Детальніше тут і тут.
    Граємо особисте, флеші й форварди, стрибаємо по світах і просто розважаємося. Своїх сюжетів не нав'язуємо, але будемо раді, якщо комусь захочеться cтати частиною нашої сімейної історії. Граємо різними мовами, приймаємо альтернативну транслітерацію власних назв, а також альтернативні варіанти розвитку подій.


    зв’язок

    мова написання постів

    гостьова, приватні повідомлення, можна перейти в месенджери за бажання

    укр/eng

    0

    20


    Рейніра Таргарієн розшукує:

    ЕЙММУ [ЕММУ] АРРЕН


    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/15/t775708.gif
    https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/15/t20911.gif
     

    Sian Brooke


    I know it is my duty to provide you an heir, and I'm sorry if I have failed you in that. I am. But I've mourned all the dead children I can.



    Еймма Аррен



    [indent] Королева-консорт Семи Королівств. Перша дружина Візеріса I Таргарієна, мати Рейніри Таргарієн.
    [indent] Шукаю мати для гри в минулому, так як наразу у нас події, коли Еймма вже мертва. У нас є можливість багато чого зіграти, мається батько, гадаю, що він може бути не проти флешбеків.
    [indent] Ще могла б запропонувати альтернативу, в якій Еймма залишилася жива [може і Бейлон теж].
    [indent] Багато всього, чекаю!)


    зв'язок

    мова написання постів

    почнемо в гостьовій, а там як піде

    українська [в пріорітеті], російська

    0



    Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно